İLÇEMİZDE MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI
 
Savaştepe ilçesinin sorunları ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü bir toplantı yapıldı. İlçemizdeki Kamu Kurum ve kuruluşlarının yürüttükleri hizmetler ile koordinasyonu gerektiren hususların görüşüldüğü toplantıya İlçemiz Kurum Amirleri ve Mahalle Muhtarlarımız katıldı.
 
İlçe Kaymakamı Mehmet YÜCE’nin ev sahipliğinde ve Belediye Başkanı Turhan ŞİMŞEK, İlçe Jandarma Komutan V. Süleyman HASDOYURANLAR, İlçe Emniyet Amiri Burçin DURNA, İlçe Yazı İşleri Müdürü Burhanettin ERDOĞAN, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Şerif KÖSE, İlçe Müftüsü Ali ÇEBİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KAYA, S.Y.D. Vakfı Müdürü Emir UYAR, İlçe Orman Şefi Mazhar ULUSOY ve Mahalle Muhtarları katıldı.
 
İlçe genelinde yürütülmekte olan ve planlama aşamasında bulunan, projeler, eğitim, sağlık, alt yapı çalışmaları, tarım ve ziraat hizmetleri ile sosyal yardımlar konuları bütün katılımcıların sıra ile söz alması ile değerlendirildi. Kamu hizmetlerinde verimliliğin artırılması için görüş ve öneriler üzerinde yapılan fikir alış verişinin ardından, yemekli toplantı sona erdi.