KAYMAKAM FİKRET ZAMAN İLÇEDE MUHTELİF ZİYARETLERDE BULUNDU. 
 
 
        1- Hicri senenin ilk ayı olan  Muharrem ayı münasebetiyle Fatih Ortaokulunda düzenlenen Aşura programına; Kaymakam Fikret ZAMAN, Belediye Başkanı Turhan ŞİMŞEKve İlçe Milli Eğitim Müdürü Levent KAPLAN ile birlikte katıldı.
 
 
        2- İlçe Kaymakamı Fikret ZAMAN, İlçede faaliyet gösteren Özel Barkan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.Ziyarette kurum Müdürü Hünkar SİZGİN hazır bulundu. Kaymakam Fikret ZAMAN öğrencilerle bir araya geldi ve sohbet etti. Daha sonra personelden yürütülen faaliyetler ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı, birim ve binada  inceleme ve denetlemelerde bulundu.
 
 
      3- İlçe Kaymakamı Fikret ZAMAN, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Levent KAPLAN hazır bulundu. Birimleri ziyaret eden Kaymakam Fikret ZAMAN, personelden yürütülen faaliyetler ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra birim ve binada inceleme ve denetlemelerde bulundu.
 
 
      4- İlçe Kaymakamı Fikret ZAMAN, Savaştepe Anaokulunu ziyaret etti. Ziyarette İlçe Mili Eğitim Müdürü Levent KAPLAN ve Savaştepe Anaokulu Müdürü Şengül ÇETİN hazır bulundu.Öğrencilerle bir araya gelen Kaymakam Fikret ZAMAN, verilen eğitim ve yürütülen çalışmalar hakkında personelden bilgi aldı. Daha sonra sınıflarda inceleme ve denetlemelerde bulundu.