VALİ ERSİN YAZICI İLÇEMİZDE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ.
 
HALKLA İÇ İÇE YAN YANA HİZMETİ ESAS BİLDİK
 
Vali Ersin YAZICI, İlçe Kaymakamı Fikret ZAMAN ile birlikte Karaçam Mahallesini ziyaret etti. Balıkesir'de göreve geldiği günden bu yana sürekli halkla iç içe olan Vali Ersin YAZICI, İlçemiz Karaçam Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
 
TİTİZ BİR ÇALIŞMA YÜRÜTÜYORUZ
 
Mahalle meydanındaki kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelen Vali Ersin YAZICI, "İlin valisi olarak şehir merkezi ve ilçelerimiz kadar kırsal alanlarımıza da aynı özeni gösteriyor, verilen hizmetlerin en kaliteli şekilde sunulması, varsa ortaya çıkan aksaklıkların giderilmesi yolunda titiz bir çalışma yürütüyoruz." dedi.
 
GEREKEN DESTEĞİ VERİYORUZ 
 
Vali Ersin YAZICI, Devletin her zaman vatandaşının yanında olduğunu ifade ederek, vatandaşın sorunlarını çözmek için gereken desteği verdiklerini söyledi. Vatandaşların öneri ve taleplerini dinlemek için ziyaretlerde bulunduğunu ifade etti. "Amacımız halkımızın sorununu çözebilmek, derdine derman olabilmek. Bizim derdimiz millete hizmet etmek. Heyecan ve şevkle çalışmaya, milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Gayemiz, var gücümüzle, vatandaşımıza hizmet etmektir." dedi.
 
SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN GEREKLİ ÇALIŞMALARI YAPIYORUZ
 
Gittiği kahvede mahallelinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Vali Ersin YAZICI, İlçe Kaymakamı Fikret ZAMAN ve beraberindekiler, vatandaşlarla sıcak ve samimi bir ortamda sohbet ederek karşılıklı çay içti. Çay sohbetinde sorunları tek tek dinleyen Vali Ersin YAZICI, "Halkımızın dile getirdikleri sorunların çözümü için gerekli çalışmaları yapıyoruz."dedi. Ziyaretinden memnuniyet duyan mahalle sakinleri Vali Ersin Yazıcı'ya teşekkür ettiler.