ADI VE SOYADI
ÜNVANI
GÖREV YERİ
BAŞLAMA TARİHİ
AYRILIŞ TARİHİ
İbrahim YENER
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
24.07.1954
11.10.1958
M. Emin YÜZBAŞIOĞLU
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
31.08.1958
16.01.1960
Mehmet ŞELAKKİ
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
01.02.1960
20.07.1960
İ. Nevcdet ÖZDEMİR
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
03.08.1960
22.05.1961
A. Nuri KADIKÖYLÜ
KAYMAKAM V.
SAVAŞTEPE
31.07.1961
12.11.1963
Kemal DOĞRUSUZ
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
18.12.1963
16.10.1964
Nuri SEVEN
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
20.08.1965
19.03.1968
Fethi BÜYÜKAKSOY
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
19.04.1968
04.04.1969
A. Turhan BOZKURT
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
04.04.1969
02.08.1969
Mahmut KAYA
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
18.08.1969
13.10.1971
Dursun BALKAYA
KAYMAKAM V.
SAVAŞTEPE
05.02.1972
16.01.1976
Fethi BÜYÜKAKSOY
KAYMAKAM V.
SAVAŞTEPE
19.11.1976
23.06.1978
T. Rasim ÖZENSOY
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
03.07.1978
17.07.1979
A. Kadir GÜZELOĞLU
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
03.09.1978
19.07.1980
O. Turhan SEZEN
KAYMAKAM V.
SAVAŞTEPE
03.08.1980
17.11.1980
Ziya GÜLER
KAYMAKAM V.
SAVAŞTEPE
17.11.1980
01.04.1981
Murat KOCA
KAYMAKAM V.
SAVAŞTEPE
06.08.1982
16.12.1982
Mustafa GÜRAN
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
06.12.1982
18.07.1985
Özdemir ÇAKACAK
KAYMAKAM V.
SAVAŞTEPE
15.06.1987
26.09.1987
Erol TÜRKMEN
KAYMAKAM V.
SAVAŞTEPE
26.08.1988
16.01.1989
Halil UYUMAZ
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
25.07.1985
15.06.1989
Ferhat PEŞİN
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
11.09.1990
24.08.1995
Ömer ADAR
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
15.09.1995
20.08.1998
Nusret ŞAHİN
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
24.08.1998
05.10.2002
Yüksel TOPAL
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
08.10.2002
01.10.2003
Mustafa DEMİR
KAYMAKAM V.
SAVAŞTEPE
15.11.2003
03.01.2004
Rıza DALAN
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
12.01.2004
07.07.2004
Hüseyin PARLAK
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
02.08.2004
14.10.2005
E.Sait KARAHALİLOĞLU
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
25.10.2005
18.08.2008
Nihat KARABİBER
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
08.09.2008
03.09.2010
Sefer YILMAZ
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
06.09.2010
14.10.2010
M. Yasin KIRCI
KAYMAKAM V.
SAVAŞTEPE
24.10.2010
25.03.2011
Abdullah ARSLAN
KAYMAKAM V.
SAVAŞTEPE
25.03.2010
20.06.2011
Mustafa ÇAKIR
KAYMAKAM V.
SAVAŞTEPE
20.06.2011
12.09.2011
Ahmet KARAKAYA
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
12.09.2011
12.08.2013
Yusuf CIBIR
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
12.09.2013
20.09.2014
Müfit GÜLTEKİN
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
22.09.2014
14.12.2016
Metin YILMAZ
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
15.12.2016
26.08.2017
Fikret ZAMAN
KAYMAKAM
SAVAŞTEPE
13.09.2017
GÖREVDE